Hakkımızda

1997 yılından beri imalat sektorunde edindigimiz bilgi ve tecrube ile firmamiz; kurulduğu ilk günden itibaren müşteri odaklı çalışmaları , gelismis makine parkuru, sistemli kalite anlayışı ve uzman kadrosu ile sektörün önemli firmalarından olmak icin calismalarini surdurmektedir.

Talaşlı imalat konusunda özellikle savunma sanayisi, Enjeksiyon kalip sektoru, elektrik şalt cihazlari sektörü, Makine yedek parça imalatı, Otomotiv sektörü,Beyaz eşya parçaları ve Metal işleme sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurarak zaman içerisinde makine parkurunu genişleterek müşteri ihtiyaçlarına zamanında ve hatasız bir şekilde cevap verebilecek konuma ulaşmak icin yatirimlarina devam etmektedir. Talaşlı imalat konusunda devamlı kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutarak 4 eksen, 3 eksen CNC isleme merkezleri ve cnc torna makinalarimiz ile üretimlerimize devam etmekteyiz.

Firmamız çeşitli silah parcalari, otomotiv ve beyaz esya metal enjeksiyon kaliplari, makina parcasi, elektromekanik parçalar ,trafo aksesuar parçaları,makina ve kalip bağlantı elemanları, mil, burc, gibi ürünlerin imalatını yapmaktadır.