Maker Makina

Maker Makina 1997 yılından bu yana kalıp imalatı sektöründe edindiği tecrübeleri Orhan Yan Sanayi Bölgesinde alanında uzman Türk Mühendisler eşliğinde faaliyetini gerçekleştirmektedir. Kurulduğu ilk günlerden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları, gelişmiş ve modernleştirilmiş makine parkuru, sistemli ve kaliteyi en üst noktalara taşıma anlayışı ile sektörün en önemli kalıp firmalarından bir tanesi olmayı en kısa sürede başarmıştır.

Kalıp sektöründe özellikle talaşlı imalat konusunda savunma sanayi ön planda olmak üzere enjeksiyon kalıp sektörü, elektrik şalt cihazları sektörü, makine yedek parça imalatı, otomotiv sektörü, beyaz eşya parçaları ve metal işleme sektöründe kesintisiz ve kaliteli hizmet vermektedir. Maker Makine olarak gelişen ve modernleşen teknolojiye ayak uydurarak zaman içerisinde makine parkurunu genişleterek müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tam zamanında ve hatasız bir şekilde ürün ve hizmetlerini teslim etmektedir. Modernleşen günümüzde sürekli yatırımlarını artırmakta ve sektörde öncü firmalar arasında yer almakta ve hızla ilerlemektedir. Talaşlı imalat konusunda devamlı kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutarak 4 eksen CNC işleme, 3 eksen CNC işleme merkezleri ve CNC Torna makinalarımız ile üretimlerimize devam etmekteyiz.

Maker Makina çeşitli silah parçaları, otomotiv ve beyaz eşya metal enjeksiyon kalıpları, makina parçası, elektromekanik parçalar, trafo aksesuar parçaları, makina ve kalıp bağlantı elemanları, mil, burç gibi ürünlerin imalatını hala Maker Makina tesislerinde gerçekleştirmekteyiz.

Maker Makina olarak sizlere en doğru ve kaliteli hizmeti en kısa süre de doğru bir şekilde sağlamak bizlerin en temel hedeflerimizden biridir.

Sizlerde bizlerle çalışmak en modern ve kaliteli hizmeti Maker Makina tesislerinde bulunan son teknolojiye uygun cihazlarda kaliteli ellerden almak isterseniz, bizimle lütfen iletişime geçin.

Bir şeyler yazın!